Кліпса-антихрап

Вірний засіб для боротьби з хропінням!

Звичайна ціна:

423 грн.

Ціна сьогодні:

199 грн.

Знижка діє на весь товар інтернет-магазину з по на всій території України, крім зон, що не контролюються владою

Замовити зараз
Кількість товару обмежена!

Страшні наслідки хропіння

Ви хочете позбутися від хропіння?

Хропіння - це проблема, здатна нанести шкоду здоров'ю і небезпечна для життя. Нічне хропіння може привести до апное - порушення і навіть зупинки дихання. Крім того, хропіння заважає спокійно спати вашим близьким.

Настав час покінчити з цими проблемами раз і назавжди! Інноваційна кліпса-Антихрап Snorest допоможе позбутися від хропіння менше, ніж за місяць і відновити вільне дихання!

М'який силікон, з якого виготовлена кліпса, не викликає алергічних реакцій, практично не відчувається на шкірі. Тому ви без праці заснете з цим девайсом.

  • Розмір: 55 x 30 x 17 мм

  • Вага: 20 г

  • Матеріал: ABS, силікон

  • Колір: блакитний

Замовити зараз

Ви забудете про хропіння назавжди!

Антихрап пристрій і очищувач
повітря 2 в 1

Легко знімається, надівається і не доставляє незручностей під час сну

Думка експерта

Відомо, що кожна п'ята людина веде боротьбу з хропінням уві сні. Як правило, його можуть помічати близькі.Храп не тільки заважає спати вашим рідним, він також впливає на ваше здоров'я, вже не кажучи про смертельний результат. Але хірургічне втручання є занадто радикальним кроком усунення хропіння. Вам допоможе інноваційна кліпса-Антихрап Snorest!

Юрій Лавров, врач-отоларінголог (стаж роботи 28 років)

Відгуки задоволених покупців

Ми отримуємо сотні вдячних відгуків щодня. Сподіваємося, що Ви залишитеся задоволені замовленням і повернетеся до нас знову!

Эфірова Мирослава

Вирішила купити Snorest своєму татові. Він уже багато років страждає хропінням, звісно заважає спати мамі. Пробували якийсь спрей від хропіння, але він не допоміг ... Папа вже тиждень як користується вашою кліпсою. Мама не скаржиться, каже що батько спить нормально:))

Гайдук Олексій

Сильно хроплю уві сні. Вдома вже звикли, а ось в гостях незручно. Купив кліпсу і забув про хропіння, дуже приємна на дотик. Спочатку думав, що вона буде випадати, але тримається впевнено. У комплект входить коробка-чохол, дуже зручно. Спасибі за відмінний девайс!

Харитонюк Семен

Багато років страждав хропінням, дружина стала часто спати в іншій кімнаті. Пішов до лікаря, він мені і розповів про цю чудо-кліпсу. Купив її. Дружина каже, що практично перестав хропіти і тепер спить зі мною поруч)). Так що рекомендую!

Доставка і оплата