CAR DVRs MIRROR

ДЗЕРКАЛО-ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

АКЦІЯ

Забудьте про штрафи і суперечливі ситуації на дорозі

Звичайна ціна:

1487грн

Акційна ціна:

699грн

Знижка діє на весь товар інтернет-магазину з по на всій території України, крім зон, що не контролюються владою

Замовити зі знижкою

Особливості Дзеркала-відеореєстратора Car dvd Mirror

Відеореєстратор в дзеркалі

Головна перевага CAR DVRs MIRROR, як відеореєстратора - це якісна фронтальна камера, що записує в форматі Full HD з роздільною здатністю 1920 * 1080. При цьому кут огляду становить 140 °

Датчик руху

Автоматичний запис, під час стоянки (при постійному живленні від акумулятора). Записується наявність рухів в площині огляду, при відсутності руху запис не ведеться. Побачите, що відбувається з машиною під час вашої відсутності.

Автоматичне регулювання яскравості екрану монітора і функція антивідблиск

Автокоригування яскравості (змінюється в обумовленості від освітлення і часу доби, забезпечуючи зображенню високу якість і чіткість).

Просте кріплення і підключення

Реєстратор кріпиться поверх дзеркала, що не притягує увагу зловмисників. Не має потреби постійно знімати і ховати пристрій.

характеристики
Car dvRs Mirror

 • Замовити зі знижкою

  Комплектація
  Car dvd Mirror

  Доставка і оплата

  Що кажуть клієнти про
  Car dvRs Mirror

 • Юрій Павлов, 36 років м. Київ

  Знову довгі ночі в інтернеті в пошуках оглядів і порівнянь... Проблема таких пристроїв що у них або дизайн жахливий величезний - в півтора рази більше штатного, а я взагалі не люблю дзеркало заднього виду, так як за 3 роки водіння звик без нього обходитися, або тих. дані ніякі - камери дуже поганої якості ... Вже думав що печаль ... :( Але ось за пару днів пошуків натрапив на Car DVRs Mirror. Знайшов його у одного з драйвечан, і у інших бачив. Всі в захваті від даного пристрою. Якість відео дуже гарна, в машині не видно його взагалі, як штатне дзеркало, кріплення під різні типи машин, в загальному, те що доктор прописав!

 • Віктор Бугрій, 47 років м. Одеса

  Рішення суперське - дзеркало заднього виду з'єднати з реєстратором! Не висить на лобовому склі, не привертає уваги любителів чужого майна, не загороджує огляд. Легко кріпиться на штатне дзеркало. Включається автоматично. Є режим фото камери, пише звук. Кнопки не деренчать. Вночі, при появі ззаду світла фар, не сильно сліпить, так як трохи темніше штатного. Днем все відмінно видно, оглядовість більше буде. Штатним козирку від сонця не заважає

 • Олег Веренков, 40 років м. Дніпро

  Такий відеореєстратор купив за порадою друга, він то спец у всякого роду пристроях, а у нас в машині взагалі ніякого реєстратора не було. Переваги DVR дзеркала-відеореєстратора перед іншими в тому, що він виконаний у вигляді дзеркала заднього виду, цілком природно в нього вбудований екран, ну і ряд інших позитивних моментів. В будь-якому випадку забезпечується ідеальний фронтальний огляд. Якщо говорити про запис, то він нас радує, дуже якісний. Реєстратор звичайно ж, не з дешевих, але цього того вартий, адже безпека набагато важливіше.

 • CAR DVRs MIRROR

  ДЗЕРКАЛО-ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

  АКЦІЯ

  Забудьте про штрафи і спірні ситуації на дорозі


  Звичайна ціна:

  1487грн

  Акційна ціна:

  699грн

  Знижка діє на весь товар інтернет-магазину з по на всій території України, крім зон, що не контролюються владою