Розпродаж електронних приманок

Немає поганої риболовлі-є погані приманки!

Звичайна ціна:

636 грн.

Ціна сьогодні:

299 грн.

Знижка діє на весь товар інтернет-магазину з по на всій території України, крім зон, що не контролюються владою

Кількість товару обмежена!

Ловіть частіше, ловіть крупніше,
ловіть швидше!

Інноваційна електронна приманка  TWITCHING LURE - це перший перезаряджаємий електронний воблер, який  створений для будь-якої хижої риби - щуки, судака, окуня, тайменя і т.д.

Приманка має унікальний дизайн з яскравим люмінесцентним кольоровим забарвленням, виконана з високоміцного матеріалу і створювалася з урахуванням того, що її буде атакувати велика риба, яка може хіба що її злегка подряпати.

TWITCHING LURE спрацьовує тільки у воді, а тому максимально економічна. Уприманці стоїть вбудований акумулятор 50 мАг, який заряджається через USB кабель.


Балакуна видно по слову, а рибалку по улову!

з TWITCHING LURE всі хижаки твої!

І інші види хижих риб

Остерігайтеся неякісних підробок!

У нас заводська продукція, тільки фірмова упаковка!

ОПЛАТА ЛИШЕ ПРИ ОТРИМАННІ - наложений платіж!

  • Доставка новою поштою від 1 до 3-х робочих днів.

  • Оплата замовлень здійснюється наложеним платежем.

  • Ви можете повернути товар, якщо товар з яких-небудь причин Вам не сподобався або не відповідає опису, при повному збереженні товарного вигляду і упаковки. 

Відгуки наших покупців

Андрій Маліков

Класна штука цей tvitching-lure! Весь грає і світиться і ніби як ще випромінює низькочастотні електромагнітні хвилі. Я і раніше помічав, що риба йде на світло, так що з цим воблером все стало просто чудово! Ще хороша металева приманка, судак від неї в захваті, він любить від дна йти в атаку, особливо синя уловиста, на червону як-то клювань менше, переходниками теж користуюся, чіпляю їх зазвичай к блешнями, теж результат нічого, недавно тайменя взяв на 12 кг! Всім любителям спінінга риболовлі удачі коротше і величезних риб!)) І цій компанії звичайно дякую за подібні приманки і відцеп!

Юрій Герасименко

добрий день всім любителям лову на спінінг. Результат використання електронних приманок мені сподобався, кожна рибалка проходить плідно, користуюся усіма цими електронними новинками, як-то взяв щуку 18 кг. на Twitching Lure та окунь великий бере. Зарядки шкода вистачає   не на весь день (приблизно 3-4 години) в Залежно від інтенсивності закидів, тому купив ще один Twitching Lure та металевих воблерів з перехідниками ще взяв. Подумую ще портативний акумулятор купити на всякий випадок - корисна теж річ для нашого брата-рибалки.

Олексій Потанін

Коли всі інші приманки мовчать, в бій іде мій чарівний електронний воблер, вельми радий, що відкрив для себе такі дивовижні електронні штучки. Неповторна гра цього твічінг-Луре   допомагає мені ловити хорошу щуку, та й судак з окунем мимо не проходять). Якість радує, користуюся другий сезон, але слідів від зубів майже немає, і відцеп дуже хороший, шкодую, що раніше у мене такого не було, скільки грошей залишив у воді! Ну тепер дуже радий за себе і за вас хлопці, хай Вам щастить!

Розпродаж електронних приманок

Немає поганої риболовлі-є погані приманки!

Звичайна ціна:

636 грн.

Ціна сьогодні:

299 грн.

Знижка діє на весь товар інтернет-магазину з по на всій території України, крім зон, що не контролюються владою

Кількість товару обмежена!