Massager ToneFit
ТЕРАПЕВТИЧНИЙ МАСАЖНИЙ ПІСТОЛЕТ
Замовити зі знижкою
Всього по акції залишилось: 8 шт.

ПОДИВІТЬСЯ ВІДЕО

Масажний пістолет що це і навіщо потрібен?

Ручні масажери, вони ж так звані пістолети, являють собою унікальний девайс, яким користуються не тільки спортсмени, а й ті, хто активно стежить за здоров'ям і хоче розвивати свої м'язи. Так, подібний ручний масажер надає точковий вплив на проблемні зони, що особливо актуально після силових тренувань, а також для людей, які займаються кросфітом та воркаутом.

Вплив масажера на м'язові фасції можна порівняти з дією пристрою ударно-хвильової терапії. Знімає втому у м'язах після роботи, тренування або проведеного за комп'ютером часу.

Переваги ТЕРАПЕВТИЧНОГО МАССАЖЕРА


Замовити зі знижкою


Здоровий і міцний сон

<45DB не завадить
вашому сну

Технічні можливості

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

4 насадки для масажного пістолета


Відгуки покупців, які вже оцінили масажер


У нас на роботі ціле товариство її шанувальників. Досить часто користуюся масажером, раджу всім своїм дівчата. Хороша штука, розслабляє! Дякую.

Христина

Шия почала боліти давно, часом болі не давали мені спокою протягом довгого часу. Відволікали від роботи, будили вночі. Знайомі порекомендували придбати масажер. Користуюся ним вже більше півроку. Біль повністю проходить, з'являється відчуття легкості. Масажер чудово приводить тіло в тонус.

Тетяна

Доводиться багато часу проводити за кермом. Втома і біль у спині до недавнього часу були моїми постійними супутниками. Тепер реально все змінилося. Беру аксесуар в дорогу. За кермо сідаю без побоювань, дискомфорт пройшов.

Вадим
Замовити зі знижкою

Доставка і оплата

Massager ToneFit
ТЕРАПЕВТИЧНИЙ МАСАЖНИЙ ПІСТОЛЕТ
АКЦІЯ
599 грн

Знижка діє на весь товар інтернет-магазину з по на всій території України, крім зон, що не контролюються владою

Залиште заявку зараз

100% конфіденційність.
Ваші дані не будуть передані третім особам.