Антивібраційні підставки для пральної машини

Звичайна ціна:
742грн.
ЗНИЖКА
-53%
Ціна сьогодні:
349грн.
ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ

АНТИВІБРАЦІЙНІ ПІДСТАВКИ
НАВІЩО ПОТРІБНІ?

Найпростіший спосіб, що допомагає усунути сторонній шум і вібрацію, - це встановлення спеціальних підставок. Антивібраційні підставки є невеликими ковпачками, які одягаються на кожну з опорних ніжок пральної машини. Підставки для ніжок пральної машини є своєрідною «подушкою», яка поглинає вібрацію та шум, а також запобігає ковзанню за рахунок рельєфної нижньої поверхні.

Антивібраційні підставки для пральних машин прості в установці та підходять для будь-якого типу пральної машнини та підлоги та ідеально захищають Вашу підлогу, гасячи вібрацію та переміщення пральної або сушильної машини.

УНІВЕРСАЛЬНІ

Ці антивібраційні підставки можна використовувати не тільки для пральних або сушильних машин, але також як протиковзкі прокладки для меблів та холодильників - їх також можна складати один на одного та використовувати як підставку для пральних машин для регулювання висоти або рівня. Виготовлений із міцної, твердої гуми без специфічного запаху, із пластиковою прокладкою.

ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ

Відгуки
покупців

Взяла собі два набори, зроблю мамі подарунок, у неї також проблема що і у мене, шум від пральної машинки, а шум відбувається через вібрації по плитці, вже і килимок підлагоджували, а шум все одно залишався. Замовили ваш набір, і проблема пішла сама собою. Дякую, рекомендую !

Анастасія
31 рік

Хочу залишити свій відгук про покупку. Замовляла тиждень тому, прийшло все ціле. Думала, що зламалася машинка коли збільшилася вібрація пральної машинки, а виявилося, що ніжки ковзають. Вдягла антивібраційні підставки і проблема зникла, а я вже хотіла майстра викликати. Дякую!

Наталя
26 років

Це справді щось із чимось! Дружина місяць просила вирішити проблему з прыганням машинки по всій ванній кімнаті. Забрав посилку, надів селіконові накладки і проблема зникла. Ідеальне вирішення дрібної проблеми.

Михайло
34 роки

Ви задоволені покупкою?

Так
53%
Ні
2%
Не купував(ла), дізнатися результати
53%
Проголосувало: 3566

Заявка

Залишаєте заявку на сайті

Дзвінок

Наш менеджер уточнює деталі замовлення

Доставка

Відправляємо ваше замовлення протягом
1-2 робочих дні

Отримання

Замовлення приїжджає на відділення пошти яке ви обрали

Антивібраційні підставки для пральної машини

Звичайна ціна:
742грн.
ЗНИЖКА
-53%
Ціна сьогодні:
349грн.